۱۳۳ میلیارد ریال اسناد خزانه اسلامی معامله شد

لینک کوتاه: https://sakhab.ir/V7AHV

گروه اقتصاد: امروز در بازار فرابورس ایران، حدود ۱۴۰ هزار ورقه سخاب ۴ به ارزش افزون بر ۱۳۳ میلیارد ریال میان معامله‌گران این اوراق جابه‌جا شد.
به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا)، دادوستد نزدیک به ۵۸۳ میلیون ورقه به ارزش بالغ بر یک هزار و ۱۹۱ میلیارد ریال در ۳۰ هزار و ۳۳۳ نوبت معاملاتی نتیجه مبادلات صورت‌گرفته در بازارهای فرابورس ایران در روز جاری بود که ۸۷ درصد از حجم کل مبادلات در اختیار بازارهای اول و دوم قرار گرفت.
مبادلات آخرین روز کاری هفته نخست مهرماه در حالی پایان یافت که شاخص کل فرابورس با رشد کم‌تر از یک واحدی در ارتفاع ۹۶۱ واحدی قرار گرفت و با سبزپوشی، دادوستدهای هفته جاری را پشت سر گذاشت.
رصد مبادلات انجام شده در بازار اوراق با درآمد ثابت نشانگر آن است که بیش از ۶۲۵ هزار ورقه بهادار در این دست به دست شده است. این میزان معامله در ۷۹۸ نوبت دادوستدی انجام شد و ارزشی بیش از ۶۰۰ میلیارد ریال را به ثبت رساند.
در نهایت اسناد خزانه اسلامی در نماد «سخاب ۴» همانند روند چند روز گذشته بیشترین حجم و ارزش مبادلاتی را در بازار اوراق با درآمد ثابت به خود اختصاص داد به گونه‌ای که حدود ۱۴۰ هزار ورقه سخاب ۴ به ارزش افزون بر ۱۳۳ میلیارد ریال میان معامله‌گران این اوراق جابه‌جا شد.