مدیران استان همدان روحیه محافظه‌کاری را کنار بگذارند

لینک کوتاه: http://sakhab.ir/hJkqz

استاندار همدان بابیان اینکه مدیران استان همدان باید روحیه محافظه‌کاری را کنار بگذارند، گفت: روحیه محافظه کاری همدان را به قعر جداول می‌برد.
اخزا

به گزارش خبرنگار مهر، محمدناصر نیکبخت در جلسه مدیریت بدهی های دولت با اسناد خزانه اسلامی و اوراق تسویه با بیان اینکه دوشنبه هفته جاری در جلسه ای ۴ ساعته با معاون راه و شهرسازی، درباره ایستگاه راه آهن مسافری، شهرهای جدید استان، پیاده راه ها و میدان امام (ره) بحث و مذاکره داشتیم، گفت: کاوش در میدان امام (ره) ادامه می یابد و خبری که درباره توقف کاوش ها در یکی از رسانه ها منتشر شده، عجولانه بوده است.

نیکبخت تاکید کرد: تمام دستگاه‌های اجرایی استان همدان باید تا می توانند کار کنند و منتظر پول نباشند و باید کار کنید و از بنده پول آن را بگیرید.

وی با بیان اینکه مدیران استان همدان باید روحیه محافظه کاری را کنار بگذارید، روحیه محافظه کاری می توانست همدان را به قعر جداول ببرد اما نگذاشتیم.

استاندار همدان با بیان اینکه هر چقدر کار کنید، منابع آن را تامین می کنیم و نگران منابع نباشید، تاکید کرد: منابع را بنده و رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان همدان ضمانت می کنیم.

وی با بیان اینکه من در همدان هستم و از شما می خواهم کار کنید و نگران منابع نباشید چراکه هر چقدر کار کنید، منابع آن را تامین می کنم، گفت: باید ریز بدهی ها به دبیرخانه داده شود تا در بانک اطلاعاتی استفاده گردد.

استاندار همدان عنوان کرد: مدیران سازمانهایی که نتوانسته اند بیش از ۲۰۰ میلیون تومان از اسناد خزانه را جذب کنند به وزرا معرفی می شوند تا تعیین تکلیف شوند.

وی گفت: مدیران باید از وجدان خود، مردم و ماموریتی که دارند، حساب ببرند نه از بنده یا دیگری اما بنده وظیفه دارم عملکرد مدیران را رصد و گزارش کنم تا عملکردها مشخص و بر اساس آن تصمیم گیری شود.